دوست داری مدرس آکادمی هیدرولرنینگ بشی؟

موفقیت شما هدف ماست

دانش و تخصص خودت رو به درآمد تبدیل کن

آکادمی هیدرولرنینگ، همیشه به دنبال دعوت به همکاری از افراد خلاق و توانمند است. اگر شما نیز تمایل دارید تا خلاقیت و توانایی های خود را در مسیر اجرای یکی از بزرگترین پروژه های آموزشی ایران، کانالیزه کرده و به کار گیرید، دعوت ما به همکاری را پذیرفته و با پر کردن فرم دعوت به همکاری در محورهای مد نظر خود، اعلام آمادگی نمایید.

همکاری آموزشی و انتشار ویدئوهای آموزشی در هیدرولرنینگ

چنانچه در یک زمینه خاص دارای تخصص و دانش نرم افزاری هستید می توانید با تهیه ویدئوهای آموزشی به کسب درآمد بپردازید.

همکاری در تولید محتوای علمی و آموزشی در آکادمی هیدرولرنینگ

در صورتیکه علاقه مند به تهیه محتوای علمی و آموزشی در زمینه مهندسی آب، سنجش از دور، GIS، محیط زیست، برنامه نویسی و . . . هستید، به ما پیوندید. 

همکاری در برگزاری وبینارها و کارگاه های آنلاین آموزشی

چنانچه تخصصی دارید و مایل هستید آنرا به صورت آنلاین در اختیار علاقه مندان قرار دهید، آکادمی هیدرولرنینگ مناسب ترین مکان برای شما می باشد.

فرصت عالی

تنها یک قدم تا کسب درآمد

در این ایام کرونایی و خانه نشینی فرصت را غنیمت شمرده و دست به کار شده و در زمینه تخصصی خود یک دوره ویدئویی تهیه کنید. کسب و کارهای آموزش محور در سالهای اخیر یکی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین کسب و کارهای آنلاین می باشد. پس شما نیز از این دریای بیکران بی نصیب نمانید.

پیوستن به تیم تحریریه هیدرولرنینگ

آکادمی هیدرولرنینگ تا به امروز همواره یکی از پیشتازان در عرصه‌ آموزش الکترونیک بوده است و سعی خود را بر آن گذاشته تا با محصولات آموزشی کم ‌نظیر، یادگیری و دانش اندوزی را به آسان‌ ترین و بهترین شکل ممکن برای علاقه مندان امکان پذیر کند. حال بنا داریم راهکارهای آموزشی خود را در هیدرولرنینگ توسعه دهیم و در همین راستا فرصت‌ های شغلی تازه ای ایجاد شده اند.

پلن های همکاری با آکادمی هیدرولرنینگ

طرح 1
مدرس دوره های آموزشی ویدئویی

چنانچه دانش نرم افزاری و یا تخصص علمی خاصی دارید می توانید با تهیه دوره های آموزشی، یکی از مدرسهای آکادمی هیدرولرنینگ شوید

طرح 2
مشارکت در تولید محتوای آموزشی و علمی

اگر علاقه مند به تولید محتوای آموزشی، علمی و تخصصی هستید می توانید به هیدرولرنینگ ملحق شده و با تولید محتوا (به ویژه در اوقات بیکاری) کسب درآمد کنید.

طرح 3
برگزاری کارگاه آنلاین آموزشی

چنانچه مایل هستید تا دانش خود را به صورت آنلاین به مخاطبین انتقال دهید، آکادمی هیدرولرنینگ بهترین بستر را برای شما فراهم میکند.

با ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت