آکادمی علمی- آموزشی Hydrolearning

آکادمی مجازی HydroLearning اولین و جامع­ترین تولید کننده فیلم آموزش فارسی زبان در زمینه علوم و مهندسی آب (اعم از: هیدرولیک، مهندسی رودخانه، آبیاری و زهکشی، هیدرولوژي، منابع آب، آبخیزداری، محیط زیست، GIS و سنجش از دور ، برنامه نویسی تحت GIS، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی، انجام پروژه های تحقیقاتی، توسعه مدلهای ریاضی در زمینه فرآیندهای رودخانه و حوضه ای. . . ) در سطح کشور به آدرس www.HydroLearning.ir  بشمار می آید. ویدئوهای آموزشی این آکادمی توسط گروهی از اساتید، دانشجویان دکتری و مهندسین با سابقه به صورت کاملاً علمی و کاربردی تهیه می شود و به همین خاطر کاربران محترم علاوه بر یادگیری و آموزش مدل موردنظر با مهمترین مبانی علمی مدل آشنا خواهند شد. هدف اصلی این آکادمی صرفاً آموزش کاربری مدل نیست بلکه تمامی جزئیات، معادلات حاکم، روابط موردنیاز و ریزه کاری های مدلها از صفر تا 100 آموزش داده می شود.

علاوه بر آموزش مدلها، چنانچه کاربران محترم در مساله ای با مشکل روبرو باشد می توانند با مدرسین آکادمی ارتباط برقرار نموده و سوالات خود را مطرح و پاسخ آنرا دریافت نمایند. این آکادمی محصولات خود را به فراخور نیاز کاربر و به صورت تک ویدئو و یا پیکج کامل ارائه نموده است. چنانچه مدل خاصی نیز مدنظر کاربران باشند، می توانند درخواست خود را با مدیر آکادمی (www.hydrolearning.ir) در میان گذاشته تا  پس از بررسی و تائید آن توسط گروه علمی- آموزشی آکادمی و انجام فرآیندهای مالی مربوطه، ویدئوهای آموزشی تهیه و در اختیار کاربران قرار گیرد.

این آکادمی توانائی لازم برای برگزاری کارگاه های تخصصی در زمینه های مذکور را نیز داراست. برای هماهنگی جهت برگزاری کارگاه لطفا با مدیر آکادمی (www.hydrolearning.ir) ارتباط برقرار نمایید.

out3

 

فرصتهای شغلی

آکادمی علمی- آموزشی هیدرولرنینگ با وجود دارا بودن کادری مجرب از اساتید، دانشجویان (کارشناسی ارشد و دکتری) و مهندسین مشاور، قصد دارد تعدادی مدرس حرفه­ای در زمینه­های برنامه نویسی GIS، نرم افزارهای تخصصی، متره و برآورد هزینه­های اجرایی پروژه­های مهندسی، آموزش کاربردی اصول سنجش از دور و نرم­افزارهای مربوطه، مدلسازی آب­های زیرزمینی و حتی دیگر رشته­های مهندسی جذب نماید. از شما تقاضا می­شود چنانچه مایل به همکاری با آکادمی HydroLearning هستید، با ایمیل زیر تماس گرفته و در صورتی که رزومه کاری مناسبی دارید آن را نیز ضمیمه فرمائید (جهت هماهنگی حتماً شماره تماس را قید فرمائید).

hydrolearninginfo@gmail.com

شماره تماس مدیر آکادمی: 09903608803

 

 

مزایای همکاری با آکادمی HydroLearning

یکی از مزیت­های اصلی همکاری با آکادمی برای شما می­تواند مرور مطالب و ارتقاء سطح فنی و دانش شما مدرس گرامی باشد. اما در راستای ارج نهادن به تلاش­ها و زحمات شما در آماده­سازی و ضبط ویدئوهای آموزشی تمهیداتی به شرح زیر در نظر گرفته شده است.

1– دریافت وجه نقد در ازای تولید فیلم و یا دوره آموزشی به صورت توافقی (تسویه حساب به موقع انجام خواهد شد.)

2– تولید و قرار دادن حداقل 20 (یا بیشتر) ساعت ویدئو آموزشی در وب سایت در ارای دریافت رایگان پک کامل اطلاعات وب سایت (شامل آموزش تمامی دوره­های موجود در وب­سایت)

3– تولید و قرار دادن فیلم آموزشی در وب­سایت در ازای قرار دادن نام شما در لیست مدرسان وب­سایت و سودآوری از طریق بخش تدریس آنلاین.

4– تولید ویدئو در ازای قرار دادن کادر تبلیغات در وب­سایت HydroLearning برای مدرسین به صورت کاملاً رایگان (تبلیغات می­تواند اعم از: تجاری، آموزشی و یا هر مورد دیگر باشد).

5– فعالیت در بخش پرسش و پاسخ در ارای تبلیغات و یا دستمزد ماهانه.

6– دریافت حقوق ماهیانه در ازای تهیه تعداد ویدئوهای مشخص در هر روز.

7– پرداخت حق التدریس از محل درآمدهای جاری سایت برای هر ساعت آموزش بین 20 هزارتومان تا 50 هزارتومان ، که با معیارهای ذیل تعیین می گردد:

1-7- کیفیت تدریس استاد و قدرت بیان

2-7- جدید و نایاب بودن آموزش ارائه شده در وبسایت های فارسی

3-7- سرعت کار و همکاری با مدیریت

4-7- پاسخگویی به سوالات کاربران در نظرات و سیستم گفتگوی آنلاین

5-7- فیدبک و استقبال کاربران از آموزش ارائه شده توسط استاد و میزان رضایتمندی از کار