کارگاه های آنلاین آکادمی هیدرولرنینگ


ثبت نام کارگاه های آنلاین آکادمی علمی- آموزشی هیدرولرنینگ آغاز گردید. لازم به توضیح است که در حال حاضر سه کارگاه با عناوین “آموزش آنلاین مدلسازی دوبعدی سیلاب در بستر مدل عددی HEC-RAS 5“، “آموزش مقدماتی بسته نرم افزاری کوانتوم GIS (QGIS) و “آموزش شبیه سازی سیلاب با مدل بارش-رواناب HEC-HMS” در حال ثبت نام هستند و دوره های دیگر نیز در حال برنامه ریزی می باشند.
لذا با توجه به ظرفیت محدود هر کدام از کارگاه ها (سمینار آنلاین) توصیه میشود از حالا اقدام به ثبت نام نمائید. با شرکت در این کارگاه های ارزشمند میتوانید به عنوان یک متخصص در زمینه مدلسازی سیلاب، سیستم اطلاعات جغرافیایی و مدلسازی بارش-رواناب فعالیت نمائید. تمام تلاش ما در کارگاه های آنلاین آکادمی هیدرولرنینگ این است که با مثالهای کاربردی نحوه کار با مدلهای مختلف شرح داده شود. هزینه در نظر گرفته شده برای این کارگاه های ارزشمند بسیار پائین بوده و در قیاس با کارگاه های حضوری هزینه آن بسیار کم می باشد. در حال حاضر هزینه شرکت در هر یک از کارگاه های اینچنینی (البته به شرط ارائه تمامی مباحث علمی و کاربردی که در کارگاه های ما ارائه میشود) بین ۳۰۰ هزار تا ۴۵۰ هزار تومان میباشد.

Go-Live-with-a-Webinar-to-Close-the-Sale-opengraph

با مراجعه به لینکهای زیر میتوانید در کارگاه های مذکور ثبت نام کنید

 

لینک ثبت نام کارگاه آنلاین مدلسازی دوبعدی سیلاب با HEC-RAS

 

 

لینک ثبت نام کارگاه آنلاین آموزش مقدماتی QGIS

 

 

در تصاویر زیر نیز سر فصلهای کلی هر کدام از کارگاه ها و زمان دقیق برگزاری آنها قابل مشاهده می باشد:

 

HEC-RAS

QGIS-Moghdamati

نکته: با پرداخت هزینه موردنظر می توانید به راحتی اقدام به ثبت نام در این کارگاه ارزشمند نمائید. در صورت بروز هرگونه مشکل با شمار تلفن ۰۹۹۰۳۶۰۸۸۰۳ و در ساعات ۹ صبح تا ۱۷ تماس حاصل نمائید.

برای اطلاع از آخرین محصولات آکادمی هیدرولرنینگ، به کانال تلگرامی ما به نشانی https://Telegram.me/hydrolearningSite مراجعه کنید

 

600765_9mgWknLs

 

سایت سازنده : اعضای علمی آکادمی
منبع : آکادمی علمی آموزشی هیدرولرنینگ

آموزش استفاده :

ثبت نام کارگاه های آنلاین آکادمی علمی- آموزشی هیدرولرنینگ آغاز گردید.