ساخت نقشه موضوعی (Layout) جذاب و حرفه ای با کوانتوم GIS

نرم افزار کوانتوم GIS‌ (QGIS) به عنوان یکی از مهمترین نرم افزارهای موجود برای آنالیز داده های مکانی بوده و در این زمینه ابزاری قدرتمند محسوب میشود. یکی از مهمترین خروجی هایی که در بسیاری از مطالعات بدان نیاز است، ساخت یک نقشه خروجی که دارای مختصات جغرافیایی، راهنمای نقشه، مقیاس نقشه و کلی جزئیات مربوط به نحوه رنگ بندی باشد، نیاز است. بسته نرم افزاری QGIS‌ با توجه به ابزار قدرتمندی که در این زمینه دارد، امکان لازم برای تهیه انواع نقشه های موضوعی را برای کاربران فراهم نموده است. با توجه به اهمیت و کاربرد این موضوع در زمینه های مختلف اعم از: منابع آب، سنجش از دور، منابع طبیعی، هیدرولوژی، سیلاب، محیط زیست، آبخیزداری، عمران و . . . آکادمی علمی آموزشی هیدرولرنینگ اقدام به تهیه دوره آموزش ساخت نقشه موضوعی (Layout) با استفاده از بسته نرم افزاری کوانتوم GIS نموده است.

QGISsoilmap

final

برای تهیه این محصول کاربردی و ارزشمند بر روی لینک زیر کلیک کنید

Buy-Now-button-download

نکته: با پرداخت هزینه موردنظر لینکهای آموزش نمایان شده و می توانید به راحتی اقدام به دانلود آنها نمائید. همچنین یک نسخه از لینکهای موردنظر به ایمیل شما (چنانچه در Inbox نبود به بخش Spam مراجعه نمائید) ارسال خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل با شمار تلفن ۰۹۹۰۳۶۰۸۸۰۳ و در ساعات ۹ صبح تا ۱۷ تماس حاصل نمائید.

برای اطلاع از آخرین محصولات آکادمی هیدرولرنینگ، به کانال تلگرامی ما به نشانی https://Telegram.me/hydrolearningSite مراجعه کنید

 

600765_9mgWknLs

 

حجم : 90 مگابابت
سایت سازنده : آکادمی علمی- آموزشی هیدرولرنینگ
منبع : آکادمی علمی- آموزشی هیدرولرنینگ