آموزش کاربردی و مقدماتی ArcGIS 10.2

چالشهای مهم و بزرگی مانند افزایش جمعیت جهان و استراتژی های مربوط به آنها، آلودگی محیط زیست، نابودی جنگلها و مراتع، بلایای طبیعی، خشکسالی و . . . در جهان باعث شده است که بشر به فکر ایجاد سیستمهایی باشد تا بتواند دسترسی وی را به اطلاعات مکانی آسانتر و سریعتر نماید. سیستم اطلاعات جغرافیائی (Geographic Information System) یا سیستم اطلاعات مکانی، مجموعه ای متشکل از اجزای داده ها و اطلاعات، سخت افزار، نرم افزار و نیروی متخصص و کاربر می باشد که جهت جمع آوری، ورود، ذخیره سازی، ارزیابی، تجزیه، تحلیل و نمایش داده های توصیفی و مکانی به صورت مرتبط با هم به کار گرفته می شود. GIS امروزه به یکی از ارکان اصلی مطالعات هیدرولوژیکی، مدیریت منابع آب، مدیریت بحران، پایش وضعیت خشکسالی و . . . به شمار می آید و تا کنون بسته های نرم افزاری بسیار متعددی در این زمینه توسعه داده شده که از مهمترین آنها می توان به ILWIS، ArcViewGIS، ArcGIS، QGIS، MAPWindowGIS و . . . . اشاره کرد.

GIS_layers

GIS-People-GIS-Day-2015-Launch-2

با توجه به کاربرد و نقش GIS در بسیاری از رشته های مرتبط با علوم زمینی، گروه علمی آموزشی آکادمی هیدرولرنینگ اقدام به تهیه دوره آموزشی کاربردی و مفید در زمینه مباحث مقدماتی نرم افزار ArcGIS نسخه ۱۰٫۲ نموده است. در این دوره آموزشی جزئیات مربوط به آشنائی با مفاهیم GIS، نحوه ایجاد لایه های GISای، وارد نمودن نقاط اکسلی به محیط GIS، کار با جداول اطلاعاتی لایه ها و انجام محاسبات ریاضی بر روی آنها، نمادگذاری لایه های خطی و نقطه ای، زمین مرجع کردن تصاویر و . . . شرح داده شده است.

نکته: با پرداخت هزینه موردنظر تمامی لینکهای موردنظر نمایان شده و می توانید به راحتی اقدام به دانلود آنها نمائید. همچنین یک نسخه از لینکهای موردنظر به ایمیل شما (چنانچه در Inbox نبود به بخش Spam مراجعه نمائید) ارسال خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل با شمار تلفن ۰۹۹۰۳۶۰۸۸۰۳ و در ساعات ۹ صبح تا ۱۷ تماس حاصل نمائید.

پرداخت از طریق کلیه کارتهای بانکی

bankslogo1

(پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود تمامی ویدئوها ظاهر و یک نسخه از آن نیز به ایمیلتان ارسال خواهد شد)

 

15,000 تومان افزودن به سبد خرید

FinalLogo

برای اطلاع از آخرین محصولات آکادمی هیدرولرنینگ، به کانال تلگرامی ما به نشانی https://Telegram.me/hydrolearningSite مراجعه کنید

 

600765_9mgWknLs

 

منبع : گروه علمی - آموزشی آکادمی هيدرولرنينگ