آموزش کاربردی نرم افزار Surfer 10 – بخش اول

نرم افزار Surfer يکی از محصولات کمپانی بزرگ Golden Software است که برای ترسيم خطوط کنتور (نقشه های توپوگرافی)، ايجاد مدلهای سه بعدی، ساخت شبکه های هندسی با استفاده از روشهای مختلف درونيابی (مانند: Kriging, RBF, IDW, LPI و . . .)، برآورد احجام خاکبرداری و خاکريزی و . . . مورد استفاده قرار می گيرد. يکی ديگر از توانائی های ارزشمند اين نرم افزار پشتيبانی از داده های با فرمتهای مختلف می باشد. به عنوان مثال اين نرم افزار از داده هايی با فرمت   JPG ، BNL، KML ، DXF، SHP، CVS ، XLS  به عنوان ورودی يا خروجی استفاده ميکند.

با توجه به کاربردها و قابليتهای اين برنامه برای دانشجويان و مهندسين، گروه آموزشی آکادمی هيدرولرنينگ اقدام به تهيه ويدئوهای آموزشی در اين زمينه نموده است. پکيج کامل مربوط به آموزش اين برنامه به زودی آماده و بر روی سايت قرار خواهد گرفت. در لينک زير قسمت اول آموزش اين نرم افزار با کيفيت بالا قابل دانلود می باشد (برای دريافت بخش دوم اين آموزش لطفا با مدير آکادمی تماس بگيريد – www.hydrolearning.ir).

 

همچنين برای رفاه حال کاربران محترمی که با محدوديت سرعت اينترنت و حجم دانلود روبرو هستند، ويدئو با کيفيت پائين نيز آماده شده که بر روی وبسايت آپارات قابل دانلود است.

 

آموزش کاربردی نرم افزار Surfer 10 – بخش ۱ (کيفيت پائين)

 

حجم : بخش اول 28.4 مگابايت
منبع : آکادمی علمی - آموزشی هيدرولرنينگ