آموزش نحوه استخراج خودکار خصوصیات فیزیوگرافی با استفاده از Processing Modeler در محیط QGIS

انجام بسیاری از فرآِیندهای مرتبط با مطالعات فیزیوگرافی و هیدرولوژی نیازمند تهیه یکسری لایه های اطلاعاتی در بستر GIS می باشد. برای تهیه لایه های مزبور، دستورات مختلف و متعددی باید انجام شود تا بتوان به یک خروجی کاربردی رسید. انجام این دستورات متعدد به دفعات بالا بسیار طاقت فرسا بوده و در بسیاری موارد از حوصله کاربر خارج می گردد. در بستر QGIS امکاناتی به نام Processng Modeler وجود دارد که واسطه آن می توان ابتدا فلوچارتی از تمامی دستورات موردنیاز را تهیه و یک مدل خودکار ایجاد نمود. با استفاده از این مدل می توان پردازش دسته ای تمامی امور را به راحتی و با تنها فشردن یک دکمه انجام داد. یکی از مزیتهای اصلی ساخت یک مدل خودکار از فرآیند موردنظر، استفاده از آن برای پروژه های بعدی و دفعات متعدد می باشد و هر بار نیازی به انجام تک تک دستورات نمی باشد. همچنین می توان مدل ساخته شده را به یک Model تبدیل و از آن در پروژه های مختلف استفاده نمود.

qgis-processingبا توجه به اهمیت بالای ساخت مدلهای خودکار در مطالعات مهندسی و همچنین تحقیقات علمی، اساتید گروه علمی آموزشی آکادمی هیدرولرنینگ اقدام به تهیه دوره آموزشآموزش نحوه استخراج خودکار خصوصیات فیزیوگرافی با استفاده از Processing Modeler در محیط QGISنموده است. در این دوره آموزشی جزئیات مربوط به ساخت یک مدل خودکار با استفاده از Processing Modeler، ساخت یک Model کاربردی و  اجرای مدل جهت استخراج شبکه آبراهه ها و زیرحوضه ها شرح داده شده است.

YQVYW

نکته: با پرداخت هزینه موردنظر لینکهای آموزش نمایان شده و می توانید به راحتی اقدام به دانلود آنها نمائید. همچنین یک نسخه از لینکهای موردنظر به ایمیل شما (چنانچه در Inbox نبود به بخش Spam مراجعه نمائید) ارسال خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل با شمار تلفن ۰۹۹۰۳۶۰۸۸۰۳ و در ساعات ۹ صبح تا ۱۷ تماس حاصل نمائید.

پرداخت از طریق کلیه کارتهای بانکی


bankslogo1

(پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود تمامی ویدئوها ظاهر و یک نسخه از آن نیز به ایمیلتان ارسال خواهد شد)

 

20,000 تومان افزودن به سبد خرید

برای اطلاع از آخرین محصولات آکادمی هیدرولرنینگ، به کانال تلگرامی ما به نشانی https://Telegram.me/hydrolearningSite مراجعه کنید

 600765_9mgWknLs

 

حجم : 96 مگابایت
سایت سازنده : آکادمی هیدرولرنینگ
منبع : آکادمی علمی- پژوهشی هیدرولرنینگ