آموزش شبیه سازی دو بعدی و غیرماندگار سیلاب با مدل HEC-RAS 5

در مطالعات مهندسی رودخانه شبیه سازی مناسب سیلاب از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار می باشد. برای شبیه سازی سیلاب مدلها و روشهای مختلفی وجود دارد که از مهمترین آنها میتوان به مدلهای دو بعدی اشاره نمود. در حال حاضر مدلهای دو بعدی متعددی در این زمینه وجود دارد که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود می باشند. یکی از جدیدترین مدلهای دو بعدی که در ماه های اخیر توسعه و به بازار ارائه شده است، نسخه دو بعدی مدل محبوب و پرکاربرد HEC-RAS می باشد. کمپانی HEC بالاخره به انتظار کاربران برای داشتن نسخه دو بعدی از HEC-RAS پایان داد و در فوریه ۲۰۱۶ از نسخه نهائی شده این مدل رونمائی نمود. از لینک زیر میتوانید نسخه جدید مدل HEC-RAS را دانلود نمائید:

download

لینک دانلود مدل دو بعدی HEC-RAS 5

HEC5

با توجه اهمیت مدلسازی دو بعدی و رسالت آکادمی علمی آموزشی هیدرولرنینگ در خصوص آموزش مدلهای بروز و پرکاربرد، دوره آموزشی تحت عنوان “شبیه سازی دوبعدی و غیرماندگار سیلاب با مدل HEC-RAS 5” توسط اساتید آکادمی تهیه و بر روی سایت قرار گرفت.در این دوره آموزشی جزئیات کامل مدلسازی، نحوه فراخوانی و ساخت مدل هندسی موردنیاز، تعیین شرایط مرزی و اولیه، تنظیمات عددی مدل، اجرای مدل، ایجاد خروجی های گرافیکی و انیمیشنی از پارامترهای جریان، تشریح نحوه اتصال به نقشه های آنلاین مانند گوگل ارث و . . .شرح داده شده است. در شکلهای زیر نمونه ای از خروجی های حاصل از این دوره آموزشی نشان داده شده است.

hec5-3

hec5-4

همچنین برای آشنایی و تسلط هرچه بیشتر بر این مدل توصیه می شود دوره های زیر را نیز مشاهده نمائید:

آموزش نحوه تلفیق مدلسازی یک بعدی و دو بعدی با مدل HEC-RAS 5

آموزش مدلسازی دوبعدی سیلاب در یک ناحیه شهری با مدل HEC-RAS 5

 

پرداخت از طریق کلیه کارتهای بانکی

bankslogo1

(پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود تمامی ویدئوها ظاهر و یک نسخه از آن نیز به ایمیلتان ارسال خواهد شد)

نکته: با پرداخت هزینه موردنظر تمامی لینکهای موردنظر نمایان شده و می توانید به راحتی اقدام به دانلود آنها نمائید. همچنین یک نسخه از لینکهای موردنظر به ایمیل شما (چنانچه در Inbox نبود به بخش Spam مراجعه نمائید) ارسال خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل با شمار تلفن ۰۹۹۰۳۶۰۸۸۰۳ و در ساعات ۹ صبح تا ۱۷ تماس حاصل نمائید.

 

30,000 تومان افزودن به سبد خرید

hec5-logo2

برای اطلاع از آخرین محصولات آکادمی هیدرولرنینگ، به کانال تلگرامی ما به نشانی https://Telegram.me/hydrolearningSite مراجعه کنید

 

600765_9mgWknLs

 

منبع : گروه علمی - آموزشی آکادمی هيدرولرنينگ